"ABC Internetu"- druga edycja

10 kwietnia 2014 r. zakończyły się zajęcia komputerowe dla seniorów „ABC INTERNETU” - druga  edycja, który został zorganizowany przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Ciężkowicach w ramach realizacji programu „Orange dla bibliotek”.  Warsztaty, na które zapisało się 5 osób, składał się z 3 części: Podstawowa obsługa komputera i Internetu; Założenie poczty internetowej i jej podstawowa obsługa; Obsługa poczty internetowej. Kurs poprowadzono w oparciu o prezentacje opracowane przez Fundację Orange. Dzięki nim szkolenie poprowadzono w sposób dostosowany do potrzeb uczestników kursu – osób zaczynających swoją przygodę z komputerem i Internetem. Uczestnicy warsztatów  oprócz ważnych kwestii teoretycznych, poznali podstawowe zasady obsługi komputera, ćwiczyli pracę z myszką i klawiaturą, nauczyli się podstaw wyszukiwania informacji w Internecie, założyli pocztę elektroniczną i wysyłali między sobą e-maile. Warsztaty odbywały się  przez miesiąc  w każdy czwartek.

Serdecznie wszystkim dziękujemy za udział.

Galeria  -   ABC INTERNETU- druga edycja