Angielski w bibliotece.


W MGBP w Ciężkowicach oraz filiach (Bruśnik, Jastrzębia ) rozpoczął się bezpłatny komputerowy kurs języka angielskiego FunEnglish.pl. dla dzieci w wieku 6-12 lat. Kurs składa się z kilkuset gier, piosenek karaoke, filmów, fotolekcji i ćwiczeń. Dzieci korzystają z niego samodzielnie, zajęcia koordynują pracownicy bibliotek.
Wystarczy, aby dziecko uczyło się w bibliotece dwa razy w tygodniu przez niecałą godzinę, aby w ciągu kilku miesięcy można było zobaczyć pierwsze efekty nauki.
Kurs to nie tylko nauka, ale też dobra zabawa. Dzieci w świecie FunEnglish.pl przeżywają przygody wraz z bohaterami gier i filmów i uczą się bezpośrednio od native speakerów.
Przez cały czas trwania kursu dzieci będą mogły liczyć na pomoc pracowników biblioteki. A po jego zakończeniu każdy uczestnik otrzyma specjalny certyfikat.

Biblioteka otrzymała dostęp do kursu bezpłatnie, dzięki udziałowi w projekcie „FunEnglish w bibliotece”. Kurs FunEnglish.pl oferuje bezpłatnie wszystkim bibliotekom publicznym firma Funmedia.
Wszystkich chętnych w wieku 6 -12 lat, którzy chcieliby spróbować nauki przez zabawę serdecznie zapraszamy.

IMG_0268.JPG

IMG_0278.JPG

IMG_0279.JPG

IMG_0375.JPG

IMG_0496.JPG

IMG_0497.JPG

IMG_0498.JPG

IMG_0499.JPG

IMG_0500.JPG