Fotorelacja ...z Ferii Zimowych 2014

Oto jak dzieciaki spędzające zimową przerwę w nauce w Miejsko-Gminnej   Bibliotece Publicznej w Ciężkowicach bawiły się i uczyły.

Zapraszamy do obejrzenia  pamiątkowych fotek!

Ferie.JPG

04.02.2014r. Ferie'2014

06.02.2014r. Ferie'2014

11.02.2014r. Ferie'2014

13.02.2014r. Ferie'2014

Pragniemy podziękować :

Pani Teresie Bigos za prowadzenie zajęć  plastyczno – technicznych pod hasłem „Anioły z masy solnej”. Oprócz pięknych aniołów powstało mnóstwo innych ciekawych stworów. Dziękujemy również za piękne serca, które otrzymali wszyscy uczestnicy od naszego gościa.

Magdalenie Łaś i Laurze Słowik za  pomoc w prowadzeniu warsztatów z papieru.

Ferie niestety już się skończyły. Wnętrza biblioteki są teraz ozdobione kolorowymi pracami wykonanymi przez dzieci. A,  że  zimowa aura za oknem sprzyjała , chętnych dzieci do udziału w zajęciach nie brakowało. Cieszymy się, że młodzi ludzie zechcieli spędzić swój wolny czas nie tylko przed komputerem i telewizorem, lecz w bibliotece między kolorowymi bajkami i książkami. Ferie zimowe dobiegły już końca, ale biblioteki w naszej gminie nadal są otwarte i czekają na tych,  którzy chcą się z nią zaprzyjaźnić.

Była twórcza praca i dobra zabawa. Zapraszamy za rok.