E-motywacja - zapraszamy na wideokonferencję z Heleną Norowicz

Na ekranie gościć będzie ceniona aktorka Helena Norowicz, która w wieku osiemdziesięciu lat postanowiła zostać modelką, zaś tematem spotkania będą „Radości codzienności”. Porozmawiamy o drobnych przyjemnościach, które spotkać możemy na swojej drodze każdego dnia. Wstęp jest bezpłatny i nie są wymagane zapisy. Wszyscy zainteresowani czytelnicy są mile widziani!

Pani Helena Norowicz– aktorka teatralna i filmowa, w wieku 80 lat została modelką. Od dzieciństwa zafascynowana sportem i gimnastyką. Absolwentka łódzkiej Szkoły Teatralnej z  doświadczeniem w biurze inżynierskim na koncie. Przez większość kariery związana z Teatrem Studio. Zagrała m.in. w „Dekalog IV” Krzysztofa Kieślowskiego czy „Matka Teresa od kotów” Pawła Sali. Przejście na emeryturę po intensywnej karierze zawodowej nie należało do najprostszych. Pomogły gimnastyka i praca na działce. Nowa energia przyszła wraz z propozycją udziału w sesjach zdjęciowych dla dwóch marek modowych. Aktywność fizyczną i umysłową uważa za najlepszy sposób na dobrą formę.

22 października br. na gali magazynu Elle Pani Helena odebrała nagrodę Ikony Stylu przyznanej przez redakcję magazynu i czytelników.

H.jpg