Narodowe czytanie - "LALKA"

5 września 2015 roku odbędzie się 4. edycja ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie, podczas której będziemy razem czytali powieść Bolesława Prusa „Lalka”.

banner_2015.jpg

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Ciężkowicach  zaprasza do uczestnictwa w akcji propagowanej przez Prezydenta RP Narodowe Czytanie, która w latach ubiegłych organizowana była w tysiącach miejsc na terenie całej Polski, a także poza granicami kraju.

W tym roku ,  Narodowe Czytanie odbędzie się (tradycyjnie) w ciężkowickim ratuszu  w dniu 5 września 2015 od  godz. 10.00.  Osoby chętne do przeczytania podczas naszej akcji, fragmentu "Lalki" Bolesława Prusa, mogą zgłosić się do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Ciężkowicach do dnia 31 sierpnia 2015 roku.
Kontakt:
e-mail: mgbpc@poczta.fm