Spotkanie on-line z aktorką Zofią Czerwińską .

W czwartek 3 grudnia o godzinie 11:00 odbędzie się ostatnie spotkanie z cyklu "Akcja e - motywacja",  którego temat to : ,,Nie nudzę się sobą". Gościem specjalnym webinarium będzie Zofia Czerwińska.

Zofia Czerwińska, poznanianka, aktorka teatralna i filmowa. Charyzmatyczna i pełna energii. Słynie z niebanalnego poczucia humoru i dystansu do siebie. Zofia Nowosielska z kultowego serialu ,,Czterdziestolatek", Pani Balcerkowa ze słynnej serii ,,Alternatywy 4". Zagrała Irenkę w ,,Misiu", uczestniczkę wyprawy w ,,Rejsie" i gosposię Karpielów   w ,,Poszukiwany-Poszukiwana". Wzięła udział w ponad 300 produkcjach filmowych  i teatralnych. Miłośniczka zwierząt. Zwolenniczka nowych technologii aktywnie korzystająca z komputera i Internetu.

Tomasz Kozłowski jest  gościem specjalnym każdego z odcinków cyklu akcja: e - motywacja.

....spotkajmy się w Internecie

akcja_emotywacja_Zofia.jpg