Filia w Bruśniku - Wakacje


IMG_1670.JPG

W lipcu Filia w Bruśniku organizowała zajęcia dla dzieci, które odbywały się w każde wtorki i środy. Zostały one przyjęte z dużym entuzjazmem. Prze cały miesiąc pojawiło się ponad 50 osób. Dzieci chętnie uczestniczyły w różnorodnych zajęciach przeprowadzanych przez stażystkę Kingę Basamanowicz. Brały udział w zajęciach plastycznych (m.in. tworzenie nietoperzy, duszków, masek i pacynek), uczyły się podstaw sztuki origami, urządzały teatrzyk. Organizatorka zadbała także by dzieci nie zapomniały o nauce, urządzając quiz ortograficzny. Zachęcała by spędzić wakacje bez komputera, pokazując jak ekscytujące mogą być gry planszowe.

Ostatniego dnia, po zrobieniu balonowych rekwizytów, został urządzony konkurs na najlepiej wykonaną piosenkę. Dla wszystkich dzieci była to nie lada atrakcja na koniec i jak same stwierdziły to był najlepszy dzień warsztatów wakacyjnych. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku i mnóstwa nagród. Milusińscy opuścili bibliotekę z naręczem dyplomów, kolorowanek, podkładek, planów leckcji, kalendarzy i zakładek. A na zwycięzców czekały specjalne nagrody.

Największą satysfakcją  był dla nas organizatorów żal dzieci, że to już koniec zajęć. Na szczęście za rok też się spotkamy.

Dziękujemy wszystkim za udział.                                               Bożena Kowalska

Filia w Bruśniku-Wakacje '2017