SPOTKANIE AUTORSKIE Z ROBERTEM MAKŁOWICZEM


W piątkowe  popołudnie  11 maja br. w wypełnionej do ostatniego miejsca sali ciężkowickiego Ratusza  odbyło się spotkanie autorskie  z Robertem Makłowiczem. Tematyka spotkania  związana była z bardzo szeroko pojętą kulturą, historią, kulinariami i podróżami. 

Robert Makłowicz znany z programów telewizyjnych „Makłowicz w podróży”, „Podróże kulinarne Roberta Makłowicza” w niezwykły sposób opowiedział zebranym o swojej pasji,  o tajnikach sztuki kulinarnej i o początkach swojej przygody z gotowaniem.         „Z radością przyjąłem zaproszenie na spotkanie ze mną właśnie w bibliotece. Cenię sobie takie miejsca i cieszę się, że to dzisiejsze spotkanie odbywa się wśród książek. W naszej domowej biblioteczce będąc dzieckiem  najczęściej sięgałem właśnie   po książki kucharskie, zgłębiając swoją wiedzę. To pomogło mi poznać tajniki kuchni i pozwoliło robić to, co dziś robię na co dzień” – mówił do zebranej publiczności Robert Makłowicz

Na koniec nie zabrakło pytań publiczności wśród których pojawiły się również te związane z poradami kulinarnymi, czy daniami regionalnymi. Był czas na indywidualne rozmowy, wspólną fotografię i wpisy do książek. 
Mamy nadzieję, że spotkanie długo pozostanie w pamięci czytelników jak i samego autora.

SPOTKANIE AUTORSKIE Z ROBERTEM MAKŁOWICZEM

DSC09792.JPG