Rok 2019

Filia w Jastrzębi. Przedszkolaki w bibliotece.

We czwartek 28 lutego bibliotekę odwiedziły przedszkolaki z PP w Jastrzębi.

DKK „Krew na śniegu”

26 lutego 2019 r. w czytelni Miejsko- Gminnej Biblioteki Publicznej w Ciężkowicach odbyło się cykliczne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem omawiana była powieść „Krew na śniegu” Jo Nesbo.

SPOTKANIE DKK W JASTRZĘBI „Właśnie dziś, właśnie teraz”

Za nami kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Spotkałyśmy się 28 lutego, aby podzielić się wrażeniami po przeczytaniu książki Karoliny Wilczyńskiej „Właśnie dziś, właśnie teraz”.

Z wizytą w bibliotece.....

19 lutego, we wtorkowy poranek, uczniowie klasy I ze SP w Ciężkowicach wraz z wychowawczynią panią Marią Król radośnie i ochoczo wkroczyli do ciężkowickiej książnicy.

SPOTKANIE DKK -Jastrzębia

We środę, 30 stycznia odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Jastrzębi, na którym omówiono książkę Erica-Emmanuela Schmittta „Oskar i Pani Róża”.

"LATO W JAGÓDCE" DKK

31 stycznia w MGBP w Ciężkowicach odbyło się kolejne spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem pasjonatki czytania podjęły dyskusję na temat przeczytanej książki pt. „Lato w Jagódce” autorstwa Katarzyny Michalak.

Relacja z ferii w MGBP w Ciężkowicach

Ferie dobiegły końca ... niestety. Uczestnicy zajęć feryjnych w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Ciężkowicach z pewnością nie narzekali na nudę i będą mieli miłe wspomnienia.

Zakończenie ferii w Bibliotece Publicznej w Bruśniku.

W dniach 14 do 25 stycznia b.r. podczas trwających feriach w filii Biblioteki Publicznej w Bruśniku odbywały się zajęcia dla dzieci w wieku od 6-12 lat. Z tej oferty skorzystało 25 osób.

Ferie zimowe w Bibliotece w Jastrzębi.

Podczas tegorocznych ferii zimowych w filii bibliotecznej w Jastrzębi, odbywały się ciekawe spotkania dla dzieci od 6-12 lat. Wzięło w nich udział 52 dzieci.

ZIMOWE ROZMAITOŚCI CZYLI FERIE W BIBLIOTECE

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat do udziału w zajęciach, które odbędą się podczas ferii w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Ciężkowicach i filiach w Bruśniku i Jastrzębi.