Rok 2020

Uwaga!!!

Zmiana godzin otwarcia Biblioteki

„MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK” - Nowi czytelnicy i kolejne dyplomy

DKK- "Stokrotki w śniegu"

We wtorek,21 stycznia odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie DKK w Ciężkowicach. Tematem rozmów była wzruszająca powieść Richarda Paula Evansa pt. „Stokrotki w śniegu”

FERIE W BIBLIOTECE 2020

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat do wspólnej zabawy i miłego spędzania wolnego czasu podczas ferii zimowych w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Ciężkowicach oraz filiach w Bruśniku i Jastrzębi.

„SYRENKA”- DKK JASTRZĘBIA

23 stycznia w Jastrzębi odbyło się kolejne spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem klubowiczki podjęły dyskusję na temat przeczytanej książki pt. „Syrenka”, autorstwa mistrzyni kryminału skandynawskiego Camilli Lackberg.

Ferie zimowe w Jastrzębi - relacja

Za sprawą zimowych spotkań biblioteka w Jastrzębi stała się jeszcze bardziej przyjaznym miejscem dla młodych czytelników.

Zakończenie ferii zimowych w Ciężkowicach

Tegoroczne „Niesamowite ferie z dziesięcioma skarpetkami” dobiegły końca, a wraz z nimi zajęcia dla dzieci zorganizowane przez MGBP w Ciężkowicach.

Ferie zimowe w Bruśniku - podsumowanie

Spotkania w bibliotece w Bruśniku pozwoliły na ciekawe spędzenie wolnego czasu dzieciom, które pozostały w miejscu zamieszkania w okresie wolnym od zajęć w szkole.

DKK - „Córka”

18 lutego w jastrzębskiej bibliotece odbyło się kolejne spotkanie DKK. Klubowiczki omawiały na nim książkę pt: „Córka” Eleny Ferrante, opartą na własnych doświadczeniach autorki.